Bramy Normstahl

W ten sposób urzeczywistnisz swoje marzenia!
 
Brama garażowa - część faktycznego standardu życia.

Lekkobieżna i cicha, łatwa w obsłudze, trwała, nadzwyczaj bezpieczna, zajmująca mało miejsca i przyjemna dla oka: Bramy segmentowe górne firmy Normstahl oferują Ci prawdziwą jakość życia. Pierwszorzędna synteza innowacyjnej funkcjonalności i nowoczesnej estetyki:

    * Bramy segmentowe górne otwierają się pionowo do góry - nadają się zatem doskonale do garaży z niewielką ilością miejsca z przodu lub stojących przy drodze.
    * Dzięki montażowi za ościeżem można wykorzystać prawie całe światło otworu garażowego. Optymalne rozwiązanie również dla większych pojazdów.
    * Nasze bramy segmentowe górne przeznaczone są do wszystkich możliwych otworów garażowych lub do całkiem indywidualnych rozwiązań architektonicznych - z dużą ilością atrakcyjnego osprzętu nie musisz w niczym ograniczać swej swobody aranżacyjnej.

Poniżej znajdują się Przykładowe bramy dostępne w naszym sklepie.

Szczegółowe informacje można otrzymać w siedzibie sklepu.

Normstahl Superior+ 42 

 

Złoty standard. Właściwe rozwiązanie dla perfekcjonalistów. Nie trzeba z niczego rezygnować. Co więcej, można zamówić sporo dodatków.

 

 Normstahl Superior 42 


Brama ta ma do zaoferowania klika opcjonalnych dodatków. Szersza oferta z wieloma funkcjonalnościami dostępnymi w cenie lub opcjonalnie.
 

 Normstahl Smart 42 


Wyposażenie podstawowe tej bramy jest tak bogate, że każdy chciałby ją kupić..
 

 

powrót do strony głownej