ZAKUPY NA RATY

Metalowe

Lata pracy i doswiadczen dały „fundament” pod stworzenie przedsiebiorstwa, którego wyroby zyskuja aprobate i zadowolenie nawet najbardziej wymagajacych klientów. W chwili obecnej KMT specjalizuje sie w produkcji oscieżnic i drzwi stalowych. W szerokim programie produkcji znajduja sie zarówno oscieżnice tradycyjne wykonywane od wielu lat oraz specjalne oscieżnice i drzwi, których produkcja została uruchomiona w ostatnich latach. Wdraża najlepsze rozwiazania technologiczne dbajac o nowoczesne wzornictwo, stylistyke oraz niezawodność w użytkowaniu. Jakość naszych produktów gwarantuje przestrzeganie systemu zapewnienia jakości ISO 9001:2009, oraz Aprobat Technicznych wydanych przez ITB Warszawa. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach produkcyjnych w Słupsku i w Kobylnicy k/Słupska. KMT jest producentem posiadajacym jeden z najwiekszych asortymentów oscieżnic i drzwi stalowych w Polsce


    

KMT PLUS 75

Drzwi KMT PLUS 75 z przeszkleniem stosuje się głównie jako drzwi wejściowe w budownictwie jednorodzinnym. Grubość skrzydła 75 mm, wypełnienie pianką poliuretanową oraz ościeżnica z przekładką termiczną pozwala na ograniczenie strat ciepła.

 

 

 

 

 

 

     

KMT PL

Drzwi uniwersalne o prostej i solidnej konstrukcji przeznaczone głównie do biur pomieszczeń socjalnych, piwnic, magazynów jak również pomieszczeń kotłowni i garażu w domach jednorodzinnych.

 

 

 

 

 

 

  
    
    

KMT EKO

Drzwi KMT EKO to doskonałe rozwiązanie do budynków wielorodzinnych. Prostota wzornictwa, atrakcyjna kolorystyka oraz wysokiej jakości materiały użyte do produkcji, zapewnią spełnienie podstawowych wartości użytkowych drzwi.

 

 

 

 

 

 

 

 

    
 

KMT Standard

Kolekcja KMT Standard to propozycja dla osób ceniących jakość i estetykę, które podkreślą indywidualny styl i uporządkowaną przestrzeń mieszkania. Drzwi przeznaczone do pomieszczeń w budownictwie wielorodzinnym jako zamknięcia otworów budowlanych pomiędzy klatką schodową a mieszkaniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

       

KMT Standard 55

Linia drzwi skierowana do klientów, dla których drzwi poza przypisaną im funkcjonalnością stanowią bardzo ważny element dekoracyjny. Zastosowane wzornictwo oraz naturalne barwy oklein doskonale komponują się wszędzie tam, gdzie estetyka pełni funkcję pierwszoplanową, buduje niepowtarzalny klimat i często stanowi o naszym samopoczuciu. Drzwi przeznaczone do mieszkań w budownictwie jedno jak również wielorodzinnym.

 

 

 

 

 

 

 

 

       

KMT Classic klasy B

Drzwi przeznaczone do mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Drzwi antywłamaniowe klasy B spełniają podwyższone wymagania stawiane drzwiom wejściowych do mieszkań. Produkt wysokiej jakości dostosowany do wymagań najwyższych standardów. Dopuszczone do stosowania w budownictwie na podstawie Aprobaty Technicznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

       

KMT Classic klasy C

Ta kolekcja to propozycja dla ludzi ceniących sobie prostotę, dla których stanowić będzie element harmonijny podkreślający uporządkowanie przestrzeni każdego mieszkania. Atrakcyjna kolorystyka w naturalnych odcieniach drewna w połączeniu z efektownymi głębokimi tłoczeniami zapewnią pozytywne wrażenia estetyczne wszystkim użytkownikom. Drzwi przeznaczone do mieszkań w budownictwie wielorodzinnym dla klientów wymagających zarówno najwyższego stopnia zabezpieczenia jak i walorów estetyczno - funkcjonalnych. 

 

 

 

 

 

 

 

       

KMT Plus (pełne)

Atrakcyjny design i wysoka jakość wykonania to podstawowe atuty tych drzwi. Drzwi przeznaczone domów w budownictwie jedno i wielorodzinnym, zastosowanie na zewnątrz. Przeznaczone dla klientów wymagających zarówno doskonałej izolacji termicznej jak również wysokiej jakości oraz estetyki wykonania. Gwarancja jakości potwierdzona jest produkcją drzwi zgodnie z systemem zarządzania ISO oraz 24 miesięczną gwarancją na wyrób. Budowa drzwi z najwyższej klasy materiałów dostarczanych przez dostawców, a w szczególności technologia wykonania gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa. Spełniają najwyższe wymogi drzwi zewnętrznych. 

 

 

 

 

 

 

       

KMT Plus (przeszklone)

Drzwi KMT plus z przeszkleniami to propozycja drzwi zewnętrznych do domów jednorodzinnych, których bardzo solidna konstrukcja zapewnia długi czas eksploatacji drzwi oraz ochronę przed intruzami. Drzwi przeznaczone dla klientów wymagających zarówno bezpieczeństwa jak i walorów estetycznych. Szeroka gama wzorów przeszkleń pozwala dostosować drzwi do większości elewacji. Spełniają najwyższe wymogi dla drzwi zewnętrznych. Dopuszczone do stosowania w budownictwie na podstawie Aprobaty Technicznej.

 

 

 

 

 

 

 

      

KMT Dwuskrzydłowe

Kolekcję kierujemy do klientów chcących wyróżnić swój dom wyjątkowo atrakcyjnym i nowoczesnym stylem aranżacji. Umożliwiamy zestawienie skrzydeł drzwiowych w wielu konfiguracjach, w wersji pełnej lub przeszklonej, zgodnie z preferencjami zamawiającego. Promienie słoneczne wpadające do pomieszczenia przez różnorodny układ przeszkleń podpowiadają nietuzinkowe rozwiązania. Staranność wykonania drzwi dwuskrzydłowych przy użyciu najwyższej jakości materiałów zapewnią bezpieczeństwo mieszkańcom oraz sprawią, że wejście zyska styl i klasę!

 

 

 

 

 

 

 

       
    

KMT Plus z dostawką

Kolekcja ta stworzona została dla osób pragnących się wyróżnić, atrakcyjna kolorystyka w naturalnych odcieniach drewna w połączeniu z efektownymi głębokimi tłoczeniami zapewnią pozytywne wrażenia estetyczne wszystkim użytkownikom.

Drzwi przeznaczone do mieszkań w budownictwie jednorodzinnym, klientów wymagających konieczność zabudowania szerokich otworów drzwiowych. Szeroka gama wzorów przeszkleń oraz konfiguracji wersji pozwala dostosować drzwi do większości elewacji. Spełniają najwyższe wymogi dla drzwi zewnętrznych.

   

 

 

 

 

Kolory

Biały laminat Biały malowany Brąz laminat Calvados
Mahoń Orzech ciemny Orzech jasny Orzech włoski
   
Wenge Złoty dąb    

 

powrót do strony głownej