RZETELNA FIRMA
PROMOCJA


UWAGA!! Rabat 35%
na okna SALAMANDER 76

ZAKUPY NA RATY

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku od 2007 roku. Zajmujemy się głównie sprzedażą stolarki okiennej z PCV takich firm jak VEKA czy ALUPLAST. W asortymencie posiadamy również drzwi zewnętrzne drewniane (CALL) i stalowe (KMT) drzwi wewnętrzne (PORTA, KOSPEL) oraz bramy garażowe (NORMSTAHL, WIŚNIOWSKI).

Jesteśmy producentem rolet zewnętrznych nadstawnych i montowanych bezpośrednio na mur z możliwością pełnej automatyki. Produkujemy również roletki materiałowe występujące w wielu wariantach m.in. wolnowiszące, w kasetach, nieprzepuszczające światła oraz nowość na polskim rynku roletki "dzień -noc". W sprzedaży oferujemy także parapety zewnętrze i wewnętrzne zarówno drewniane, kamienne, metalowe jak i produkowane z materiałów syntetycznych a także moskitiery i markizy.

Produkty oferowane przez nasza firmę cechują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o detale a szeroka gama kolorystyczna zadowoli najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej dla osób fizycznych jak również realizujemy zamówienia dla podmiotów gospodarczych. Szybki rozwój firmy w ostatnich latach umożliwił jej zaistnienie nie tylko na rynku polskim lecz także na rynkach zagranicznych m.in. Niemcy, Belgia. Mamy podpisaną umowę z Konińską Spółdzielnią Mieszkaniową w związku z czym mogą Państwo wymienić u nas okna i otrzymać refundację ze spółdzielni.

Możemy się poszczycić zaufaniem setek zadowolonych klientów i tysiącami sprzedanych okien. Realizowaliśmy m.in. wymienione stolarki okienne dla konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej a także byliśmy współwykonawcą oczyszczalni ścieków. Wiemy że najważniejsze jest zadowolenie klienta w związku z czym mogą Państwo liczyć na fachową obsługę, gwarantowaną jakość produktów, dogodne raty i niską cenę. Nasza firma jest przyjazna klientowi dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie nasze produkty w najniższej cenie na rynku. Jeśli wycenili Państwo okna w innej firmie możemy zagwarantować identyczne okna w zdecydowanie niższej cenie.

Zdobyliśmy już zaufanie setek zadowolonych klientów. Dołącz do nich i nie martw się montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Istniejemy z myślą o Państwu.

Zapraszamy po bezpłatną wycenę i pomiar.

 

powrót do strony głownej