ZAKUPY NA RATY

Profil Veka

Profile w systemach VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych form architektonicznych
oraz charakterystycznych dla danego kraju konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów VEKA jest projektowany tak,
by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Profile VEKA
są funkcjonalne, stabilne, trwałe i łatwe w konserwacji. Nie obciążają środowiska naturalnego. Specjalne mieszanki PVC
gwarantują wysoką jakość wszystkich produktów marki VEKA.
Absolutnie wszystkie produkty marki VEKA posiadają aprobaty ITB oraz niezbędne na rynku polskim i europejskim
atesty oraz certyfikaty, co świadczy o doskonałych parametrach gwarantujących najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Ciepło zatrzymamy dla Ciebie.
Im większa powierzchnia okien, tym więcej światła w domu. Wiąże się to jednak z ryzykiem znacznych strat ciepła. Dlatego dobre okna muszą izolować tak, by w domu było przyjemnie zarówno podczas największych upałów, jak i siarczystych mrozów. Dzięki lepszej izolacji termicznej, którą gwarantuje zastosowanie systemu wielokomorowego, systemy okienne VEKA są idealnym rozwiązaniem. Okna VEKA skutecznie ograniczą straty ciepła w budynku, co pozwala jednocześnie na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie i utrzymanie stałej, komfortowej temperatury we wszystkich pomieszczeniach. Doskonała izolacja sprawdza się również latem, zatrzymując w domu przyjemny chłód, w którym można odpocząć po gorącym dniu.

Revento (Efectline)

        

Uszczelki z powierzchniami
ukierunkowanymi jak profile, ze spadkiem 15 stopni, dają doskonałą ochronę przed niekontrolowaną wymianą powietrza i znakomicie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia.
Gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji.
Szerokość naszych wszystkich profili wynosi 70 mm (za wyjątkiem systemu Ergono).
Specjalna konstrukcja wzmocnienia skrzydła gwarantuje idealną statykę i bezpieczeństwo.
Pewne osadzenie szyby w profilu o głębokości 24mm powoduje,
że okno staje się bezpieczne i trudniej je sforsować oraz pozwala to także ograniczyć skraplanie się na szybie pary wodnej.
Elegancka linia z zaokrąglonymi konturami profili Revento, sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego.
13 milimetrowa oś wrębu okuciowego
daje lepsze zabezpieczenie przed
wyłamaniem lub wyjęciem okna.
Specjalna uszczelka z komorą chroni przed przenikaniem wilgoci i powietrza
Pięciokomorowy system zapewnia doskonałą ochronę ciepła oraz skuteczne tłumienie hałasu.
 


Perfectline półzlicowany

        

VEKA Perfectline to najnowsza generacja profili wielokomorowych
o klasycznej i bardzo eleganckiej linii. System Perfectline pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające mieszkańcom jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem. Okna w systemie Perfectline wyznaczają także nowe, wyższe standardy bezpieczeństwa. Pozwalają nadać każdemu budynkowi indywidualny charakter, zgodny z życzeniami i oczekiwaniami domowników. Szeroka gama kolorów i deseni zadowoli najbardziej wyszukane gusta i pozwoli na harmonijne wkomponowanie eleganckich okien w każdy rodzaj fasady. Styl okna podkreślają uszczelki: czarne - klasyczne i wyraziste, szare - eleganckie i stonowane, lub karmelkowe - ekstrawaganckie i nietuzinkowe. Wybór koloru daje dodatkowe możliwości kształtowania wizerunku własnego domu. Stosownie do swojej nazwy, system VEKA Perfectline to perfekcja w każdym calu, także w wewnętrznej konstrukcji profilu.

*5 KOMÓR; 70 MM SZEROKOŚCI
 

 


Swingline


         

VEKA Swingline to atrakcyjny zaokrąglony design z wyważonymi proporcjami. Listwa przyszybowa w jednej płaszczyźnie z powierzchnią skrzydła i 5-komorowy profil o szerokości ramy 70 mm zapewniają duże właściwości izolacyjne oraz zmniejszają hałas i straty ciepła. Optymalna statyka gwarantuje właściwe funkcjonowanie. Ekskluzywny system został zaprojektowany z myślą o przyszłości.

*5 KOMÓR; 70 MM SZEROKOŚCI
 Libris
(nowość)
Okna z linii Libris wyróżniają się niepowtarzalnym kształtem skrzydła półzlicowanego. Sześciokomorowy system skrzydła zapewnia doskonałą ochronę cieplną oraz silne tłumienie hałasu. Profile pozwalają bez dodatkowych zabezpieczeń zbudować skrzydło o szerokości 1500 mm. Listwy ozdobne naklejane na okna, umożliwiają odświeżenie wyglądu starych kamienic i budynków zabytkowych, przy zachowaniu ich dawnego stylu. Dekoracyjne zdobniki okienne zachwycają kształtem, efektownie stylizując okno. Dla zachowania charakteru architektonicznego, przy pracach konserwatorskich w budynkach objętych ochroną zabytków, wykorzystywane są dekoracyjne głowice, ozdobne gzymsy i listwy zabytkowe.

*6 KOMÓR; 70 MM SZEROKOŚCI
 

 


Libris Plus
(nowość)
Wspaniały design o niepowtarzalnym na rynku zestawieniu kształtów profili inspirowany modą południowej Europy, to ten produkt, który pozwoli na spełnienie oczekiwań wielu Klientów chcących „wyróżnić się z tłumu”. Profil dostępny jest w kolorze białym i wszystkich kolorach z palety VEKA Polska. Okna Libris Plus to okna dla osób z wysokimi wymaganiami co do jakości i estetyki. Starannie dobrane materiały, szeroka na 70 mm głębokość zabudowy powoduje, że okna są „cieplejsze i cichsze”. Doskonały wybór do domów jednorodzinnych lub nowoczesnych apartamentów. Okna z tej serii posiadają wiele możliwości, jeśli chodzi o rozwiązania poprawiające funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowników.

*6 KOMÓR; 70 MM SZEROKOŚCI
 

 


Ergono
(nowość)
Najnowszej generacji profil 6 komorowy należący do najwyższej klasy jakości Ścianki zewnętrzne tych profili mają 3 mm grubości, a szerokość komór wewnętrznych wynosi minimum 5 mm. Budowanie domów energooszczędnych to nie tylko moda. Dzięki tej idei możliwe są ogromne oszczędności ciepła, mniejsze koszty eksploatacji, ochrona środowiska naturalnego. Celem budowania pasywnego jest zminimalizowanie energii potrzebnej do ogrzania budynku. Jego osiągnięcie jest możliwe dzięki wyeliminowaniu mostków termicznych z konstrukcji domu w odniesieniu do wymiaru zewnętrznego, zapewnienie wysokiej szczelności budynku, wydajny system wentylacji z odzyskiem ciepła, minimalne straty ciepła przy przygotowaniu i dystrybucji wody do celów gospodarczych, wydajne użytkowanie prądu elektrycznego. Odpowiednie i właściwe okna do domów energooszczędnych powinny posiadać niski współczynnik przenikania ciepła.

Ten warunek spełniają okna w systemie Ergono, gdzie dla całego okna osiągalny jest wynik Uw=0,8 W/m2K

*6 KOMÓR; 90 MM SZEROKOŚCI
 

 


Kolorypowrót do strony głownej